----- Kurumsal

Kurumsal

Fotoğrafçılık sanatını tutku ile birleştiren ve özellikle de düğün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmış birileriyle çalışarak kendinizi emin ellerde hissetmek istemez misiniz? Bilser Şen-Fotoğraf Fabrikası güvencesi ile en mutlu gününüzü eksiksiz bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf Fabrikası ismi ile kurduğumuz ekibimiz ile birlikte Bursa’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri olmanın gururunu yaşıyor ve çiçeği burnunda çiftlere severek hizmet ediyoruz.

 

Bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizi öncelikle ofisimize davet ediyoruz ve tanışmak istiyoruz. Bu esnada beklentilerini, zevklerini ve ilişkilerine dair bize anlattıkları şeyleri dinliyor ve plan yapmaya başlıyoruz. Stüdyo çekimi mi istiyorlar yoksa dış çekim mi öğrenip eğer dış çekimse mekâna karar veriyoruz. Tarihi, saati, çekimin içeriğini, albümü ve aklınıza gelebilecek tüm detayları kararlaştırıp bütçeyi de oluşturuyor, sonrasında çiftimize ekstra bir masraf çıkarmıyoruz. Her şeyi konuşmakla birlikte çekim günü geldiğinde çiftle aramızdaki iletişime ve dinamiğe göre çekimimizi gerçekleştiriyoruz. Onları muhakkak rahat hissettiriyor ve eğlenceli bir atmosferde stressiz bir geçirmelerini sağlıyoruz. Bu sayede ortaya son derece doğal pozlar ve en mutlu ânların kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirildiği fotoğraflar çıkıyor.

 

Belirtmemizde fayda var, yaz kış fark etmeksizin dış mekân çekimi yaptığımız çok sayıda lokasyonumuz mevcut. Doğal güzelliği olan, tarihi yapısı olan veya son derece iyi bir arka plan oluşturabilecek pek çok konumu çiftlerimize sunarak aralarından seçim yapmalarını sağlıyoruz.

 

Üstelik ekibimizde fotoğraf konusunda olduğu kadar video içerik üretme konusunda da çok yetkin kameramanlarımız var. Dileyen çiftlerimiz için düğün hikâyesi veya düğün klibi denen, düğün günü veya çekim ânlarından oluşan kısa videolar hazırlayabiliyoruz. Yüksek çözünürlüklü kaliteli görüntüleri yıllar geçse de seyretmekten bıkmayacağınız bir montajla teslim ediyoruz.

 

Hepsi ve daha fazlası için Fotoğraf Fabrikası Bursa’da sizi bekliyor. Yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve erken rezervasyon indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Signature
YILLIK TECRUBEMİZ 10
MUTLU MÜŞTERİLER 12504
HİZMET BAŞARI ÖDÜLÜ 2
UZMAN PERSONEL 5

RESİMLER


Close Zoom

Fotoğraf Fabrikası & Bilser ŞEN

Merhaba

Fotoğraf Fabrikasına Hoşgeldiniz